fbpx

Tıbbi Uyarı

Tıbbi Feragatname

Buradaki bilgiler, tıbbi tavsiye içermezler. Sadece bilgi edinme amaçlıdır! Profesyonel tıbbi yardım, teşhis veya tedavinin yerine konmak amacıyla hazırlanmamışlardır. Sağlık durumunuzla ilgili sorularınız için her zaman uzman bir sağlıkçıya danışın! Mutlaka profesyonel tıbbi yardımı dikkate alın ve geciktirmeyin.

Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir. Bilgilerin kullanılmasından doğacak sorumluluklar kabul edilmemektedir. Hekiminize danışmadan uygulamayınız! Öncelik her zaman sizi muayene eden doktorundur.

Bu bilgiler, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavinin, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür.

Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten dolayı, herhangi bir sorumluluk siteye atfedilemez…